Formy płatności

Numer konta do wpłat

Bank Zachodni WBK S.A. 2 O. we Wrocławiu
79109024020000000610008020

Nazwa odbiorcy:
P.H. AR-SANIT S.C.
53-503 WROCLAW
UL. GRABISZYŃSKA 67

Za pobraniem

Zapłacisz gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski. W ten sposób nie możesz płacić za zamówienia, których wartość przekracza 5000 zł. Tej formy płatności nie możesz wybrać jeśli chcesz żeby zamówienie zostało wysłane za granicę.

Przelewem bankowym

Zapłacisz po złożeniu zamówienia. Wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu (dane odbiorcy, nr rachunku, tytuł przelewu) otrzymasz w komunikacie, który zostanie pokazany po złożeniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia, który wyślemy na Twój adres e-mail. W komunikacie pokazanym po złożeniu zamówienia zawarty jest także link umożliwiający wydruk wzoru przelewu. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Nadpłaty

W przypadku gdy jakiegoś zamówionego przez Ciebie towaru nie mogliśmy zdobyć, a zapłaciłeś już za niego przelewem, nadpłata zostanie przelana na Twoje konto bankowe.

Faktury

Do każdego zamówienia dołączamy fakturę. Możesz sam zdecydować, na kogo ma być ona wystawiona. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej wpisałeś je w formularzu.